Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X

Príď na konkurz do Rádia X!

Príď na konkurz do Rádia X!

Sníval si niekedy o tom, že by si bol moderátor, technik alebo redaktor? Zaujíma ťa grafika, alebo ťa skôr láka stať sa manažérom či hudobným dramaturgom? V tom prípade je pre teba Rádio X to pravé orechové! Byť súčasťou Rádia X má však oveľa viac výhod ako si dokážeš predstaviť. Preto spomeniem len pár, podľa mňa, najrelevantnejších dôvodov, prečo patriť do nášho rádia.

1. Zdokonalíš sa v tom, čo ťa baví. Ostatní, hlavne starší členovia ťa inšpirujú, posunú ďalej a možno v tebe objavia oveľa viac. V budúcnosti sa budeš tak môcť lepšie uplatniť vďaka skúsenostiam nadobudnutých v rádiu.

2. Stretneš nových ľudí. Získaš priateľov, minimálne známych. Tvoj študentský život bude tým pádom bohatší na priateľstvá, zážitky, alkohol, párty a ako som vyššie spomenula, aj skúsenosti.

3. Okrem toho získaš napríklad sebadôveru, zodpovednosť, rozvinieš svoju kreativitu…

4. Môžeš sa zapojiť do medzinárodnej súťaže internátnych rádií Rádio rallye. Súťaž je zameraná na tvorbu a vysielanie IRŠ, čo sú internátne rozhlasové  štúdiá na vysokých školách. Človek si na súťaži vyskúša na čo má a zároveň sa môže zviditeľniť.  Mnoho bývalých  členov IRŠ dnes pracuje v slovenských rádiách, či televízií.

5. V rádiu sa organizujú i zaujímavé akcie. Za zmienku určite stojí Non Stop. Táto akcia hýri zábavou, hudbou, dobrým jedlom a hlavne pitím. Počas Non Stopu sa vysiela nepretržite 24 hodín a rádio môžu navštíviť aj tí, ktorí doň nepatria.

Túžiš si to vyskúšať na vlastnej koži? No tak sa ozvi na: konkurz@radiox.sk