Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X

Filmový august v sieti kín Cinemax

Filmový august v sieti kín Cinemax

Nadšenci filmov, držte sa! Máme pre vás zoznam filmov v sieti kín Cinemax na august 2019. Užite si posledný mesiac prázdnin a príďte si vychutnať nové rôznorodé a zaujímavé filmy.

Bring the soul-The movie

07.08.219

Členovia svetoznámej skupiny BTS vás tentokrát pozývajú priamo do zákulisia. Budú vám rozprávať vlastné príbehy a zážitky, či už o rôznych miestach, veselých príhodách a vystupovaní pred nespočetným množstvom fanúšikov na celom svete. Skupinové diskusie sa budú prelínať so záznamami z koncertov. Ak máte v obľube pop, tak by ste určite nemali túto snímku premeškať.

Apollo 11

08.08.2019

Pútavý dokument, ktorý sa zaoberá výpravou prvého človeka na Mesiac. Dozviete sa mnoho informácii, ktoré doteraz neboli zverejnené. Dokument zachytáva štart z Mysu Canaveral a ďalšie významné momenty z expedície. Fascinuje vás vesmír? V tom prípade si prídete na svoje.

Kráľovné zločinu

08.08.2019

V tomto sa filme sa predstavia herečky Melissa McCarthy, Tiffany Haddish a Elisabeth Moss v úlohách manželiek New Yorských gangstrov v 70.rokoch. Prezdradíme vám len toľko, že ich manželov zatkne polícia. Odvážne ženy preberajú ich špinavé kšefty do vlastných rúk. Film je určený všetkým, ktorí majú radi napätie.

Nočné mory z temnôt

08.08.2019

Opustený dom, v ktorom partia tínedžerov objaví knihu. Nie však obyčajnú. Starobylá kniha, ktorá obsahuje desivé príbehy nie je určená úplne na čítanie. Kniha naopak číta toho, kto je s ňou v kontakte. Prečíta si jeho najväčšie nočné mory a strachy, napíše podľa nich príbeh a začne ho rozprávať a uskutočňovať v reálnom živote. Hororový film, ktorý vám nepochybne zdvihne tlak.

Toy Story 4

08.08.2019

Hračkársky kovboj Woody vždy vedel dohliadnuť na chlapčeka Andyho a dievčatko Bonnie. Zápletka vznikne, keď si Bonnie vyrobí figúrku z plastovej vidličky, ktorú nazve Vidlík. Všetky hračky Vidlíka radostne prijmú medzi seba, lenže Vidlík je vystrašený a tvrdohlavý. Je presvedčený o tom, že patrí medzi odpadky. Woodyho čaká ťažká úloha. Podarí sa mu presvedčiť Vidlíka o opaku? Rozprávky sú plné nevyčerpateľnej energie a fantázie. Nielen deti, ale i dospelí sa pri nich môžu odreagovať a odpútať od všedného života.

Bécassine                                            

15.8.2019

Bécassine je zasnívané dievča, ktoré si svoju detskú naivnosť udržala nedotknutú aj v dospelosti. Sníva o odchode do Paríža. Jej plány naruší stretnutie s Loulotte, malým dievčatkom, ktoré si adoptuje markíza de Grand-Air. Bécassine sa stane jej pestúnkou a vytvorí sa medzi nimi silné puto. Na zámku panuje radosť. Lenže dokedy? Dlhy stále rastú a príchod pochabého gréckeho bábkara veci len zamotá. Nikto však nepočíta s Bécassine, ktorá ukáže, že je ženou činu. Ľahká francúzska komédia, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári.

Diego Maradona

15.08.2019

Diego z predmestia miluje svoju veľkú rodinu a futbal. Vďaka obrovskému talentu plní sny nielen sebe, ale aj svojim blízkym i fanúšikom po celom svete. Obdiv a slávu však nie je ľahké ustáť, preto Diego skrýva svoju ľudskú tvár pod maskou Maradonu. Ten sa vyžíva v divokých večierkoch, neverách, podvodoch a drogách. Má dokonca i pletky s mafiou. Životopisný dokument jednej z najslávnejších kontroverzných osobností vôbec. Silný príbeh,  ktorý určite stojí za pozretie.

Vtedy v Hollywoode

15.08.2019

Vo filme od vynímočného režiséra Quentina Tarantina sa televízny herec (Leonardo DiCaprio) a jeho kaskadér (Brad Pitt) odhodlajú presadiť pri filme na konci zlatej éry Hollywoodu. Okrem nich môžete vo filme vidieť i Margot Robbie, Al Pacina, Kurta Russella, Tima Rotha, Dakotu Fanning a mnohé iné svetoznáme hvezdy. Ak ste priaznivcami komédii, tak si film nenechajte ujsť.

Nevesta na zabitie

22.08.2019

Mladá nevesta má ženícha z bohatej, avšak čudáckej rodiny, ktorá zachováva zvláštnu svadobnú tradíciu. Každý nový člen si musí zahrať náhodne vylosovanú hru. Háčik je v tom, že ju nakoniec nemusí ani prežiť. Napínavý hororový film, ktorý obsahuje nemalé množstvo úsmevných momentov.

 

Kto je ďalší?

22.08.2019

Slovenský film, ktorý verne zobrazuje momentálne veľmi aktuálnu tému – kyberšikanu. Hlavnú úlohu v ňom stvárňuje slovenská reperka Aless Caparelli, ktorá vo filme čelí a bojuje proti tomuto problému. Ste fanúšikom Aless? Zaujíma vás tematika kyberšikany? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali áno, tak tento film by ste zo svojho zoznamu nemali vynechať.

Cez prsty

29.08.2019

Česká komédia, ktorá sa odohráva hlavne na beachvolejbalových ihriskách. Linda a Pavla sú parťáčky, ktoré obetujú beachvolejbalu všetko. Pavla sa s priateľom Hynkom snažia o dieťa. Linda to však nemôže pochopiť, najmä, keď sa im podarilo kvalifikovať na Majstrovstvá Európy. Situáciu nakoniec zamotá správca ihriska Jíra. Táto komédia vám spríjemní večer.

Playmobil vo filme

29.8.2019

Keď Marlin, mladší brat Charlie, zmizne v čarovnom animovanom svete Playmobil, Marla sa musí vydať na cestu, aby ho našla. Počas cesty stretáva nových priateľov- svojského kamionistu Dela, temperamentného a charizmatického tajného agenta Rexa, robota, extravagantnú vílu a iných. Prostredníctvom ich dobrodružstva si Marla a Charlie uvedomia, že keď človek verí v seba, môže dosiahnuť čokoľvek. Ďalšia z rozprávok, ktorá vám pripomenie, že snívať je dôležité.

Fabrika

29.08.2019

Na predmestí ruského malomesta je schátraná priemyselná budova. Mnohí zamestnanci v nej začali pracovať ešte pred zmenou zo štátnej regulácie na kapitalistickú privatizáciu. Majiteľ Kalugin, lokálny oligarcha, oznámi bankrot továrne. Skupina robotníkov, ktorí nedostali niekoľko mesiacov výplatu sa mu pomstia. Unesú ho a žiadajú výkupné. Strhujúci thriller, počas ktorého sa vám na pár sekúnd zastaví dych.

Anna

29.08.2019

Topmodelka, ktorá je vycvičená na zvádzanie a manipulovanie, využíva vlastné telo a všetky prostriedky, aby  bola najobávanejším zabijakom tajných služieb. Taktiež napínavý thriller plný nečakaných zvratov.

 

Zdroj: Cinemax