Práve hráme:
Počúvaj RÁDIO X
Sleduj RÁDIO X
 • Veronika Strelcová

  Veronika Strelcová

  Študujem na Žilinskej Univerzite, Multimediálne technológie na Elektrotechnickej fakulte. Vo voľnom čase sa venujem hlavne rádiu. Rada fotografujem a keď zostane kúsok času, tak sa venujem aj grafike. Aktívne športujem, keďže každý deň ma čaká minimálne jeden výstup na našu univerzitu, lebo je vysoko na kopci.

 • Richard Baňas

  Richard Baňas

  Pochádzam z pod Tatier. Z malebného mestečka Popradu. Som študentom multimediánych technológií. Prečo práve tento odbor? Ešte počas gymnázia som sa venoval prípravam eventov ako technik – zvukár, osvetlovač. Tak chcem ostať v tomto smere i naďalej. Vo voľom čase si rád zahrám hokejbal či si zahrám na gitare, bicích alebo idem s kamarátmi von.

 • Daniel Frištik

  Daniel Frištik

  Pochádzam z Prešova. Pracujem pre eventovu firmu ako projektový manažér, (projektovanie eventov, servis a vývoj produktov, zvukový a osvetľovací technik). Pri práci s technikou sa cítim ako doma. Potrpím si na kvalitnú muziku 🙂 . Rád trávim čas s priateľmi a ešte radšej so svojou priateľkou.

 • Dominik Sojčák

  Dominik Sojčák

  Študujem na elektrotechnickej fakulte odbor multimediálne technológie alebo sa aspoň snažím študovať V rádiu pôsobím ako technik i keď sa ja a technika nejako v láske nemáme Medzi moje záľuby patrí jednoznačne hudba a trieskanie do bicích, cajonu ale nájdu sa aj iné ako je napríklad turistika, bicyklovanie alebo hranie hier.

 • Dominik Rušin

  Dominik Rušin

  Študent elektrotechniky, aktívne hrám na viacero hudobných nástrojov ako napr. akordeón, viola, a podobne, súčasne sa venujem aj zvukovej technike. Najradšej mám slovenskú kuchyňu 🙂

 • Richard Štefún

  Richard Štefún

  Ahoj! Volám sa Rišo a milujem veci čo spájajú techniku a umenie. Študujem na fakulte FEIT, ktorá vlastne vystihuje aj moje najväčšie zručnosti – odmalička som v programovaní a elektrotechnike ako doma. Fotím na staré fotoaparáty, niekedy sa venujem vlastnej tvorbe elektronickej hudby, milujem syntetizátory a staré počítače. Čo sa týka môjho hudobného vkusu, už pár rokov počúvam indie. V rádiu pracujem ako technik a táto práca ma baví viacej, ako som na začiatku očakával!

 • Dalibor Kafka

  Dalibor Kafka

  Volám sa Dalibor ale všetci známy mi hovoria dildo a kamaráti dutka, dalo alebo daldo. Študujem na fakulte riadenia a informatiky, odbor informatika. Áno, už viem, som masochista ale baví ma to. V rádiu zastávam pozíciu technika. Je to veľmi zaujímavá práca, ktorá vôbec nie je ťažká. Dokážem sa dostať k profesionálnej technike ale hlavne ma rádio obohacuje o obrovské množstvo nových kontaktov, známych, či kamarátov . Vo voľnom čase si rád zahrám hokejbal,  spoločenské hry s kamarátmi,  idem s kamarátmi von, alebo sa len tak prechádzam.

 • Michal Petrík

  Michal Petrík

  Ahoj, momentálne som študentom na Fakulte riadenia a informatiky, odbor informatika. Do rádia som prišiel na pozíciu dramaturga ale zaúčam sa aj za technika. Čo sa týka voľného času, tak veľa ho nie je a trávim ho pozeraním filmov a čítaním kníh hlavne fantasy a sci-fi ale rád si aj zabicyklujem alebo zaplávam.

   

 • Jakub Trabalík

  Jakub Trabalík

  Kon’nichiwa alebo inak čau. Jakub je moje meno. Pochádzam z oravy, presnejšie Oravská Jasenica. Študujem na strojníckej fakulte počítačové konštruovanie a simulácie. v krátkosti by som mohol eŠte čo to o sebe prezradiť, som milovník anime, mangy a japonskej kultúry. Venujem sa taktiež fotografovaniu a nejakej tej video tvorbe. Čo sa týka hudby tak mám rád, drum and bass, psytrance, dubstep ale vypočujem si aj iné žánre. Som chalan ktorý sa vždy dokáže na všetko zmotať, rád spoznávam nových ľudí a dokážem viesť siahodlhé konverzácie bez pointy o čomkoľvek a s kýmkoľvek.

 • Matej Janík

  Matej Janík

  Volám sa Matej. V obore multimédii, presnejšie práca s videom a zvukom fungujem už niekoľko rokov. Práve preto ma veľmi baví pracovať s technikou v rádiu. Je to veľmi zaujímavá činnosť ktorá prináša množstvo zábavy a hlavne skúseností. A okrem toho jedným z mojich veľkých koníčkov je fotografia.